KR355TD72E155MH01K Special ceramic capacitor
Shenzhen Hefengxin Technology Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Manufacturer: Murata Product category: special ceramic capacitor Capacitance: 1.5 uF Termination type: metalframe Length: 6.1 mm (0.24 in) Width: 5.3 mm (0.209 in) Product: Metal Terminal Capacitors ...